ימי הולדת לילדיםסדנאותחוגיםאודות האתרליטוף לטף
אלבום תמונות ימי הולדת עם בעלי חיים
ימי הולדת עם בעלי חיים
ימי הולדת עם בעלי חיים מתאימים לילדים מגיל שנתיים ועד מבוגרים בני 120 . בכל גיל המפגש עם בעלי חיים מהווה חוויה ומעלה חיוכים. כל בעלי החיים שלנו רגילים למגע אדם (מוחתמים) וכמובן תחת פיקוח וטרינרי.

בימי הולדת עם בעלי חיים חשוב להתאים את בעלי החיים לגיל הילדים, לילדי הגיל הרך נתאים חיות פרוותיות ורכות , לילדים בוגרים נתאים בעלי חיים אקזוטיים ומרתקים. במהלך האירוע ייהנו הילדים ממופע קצר, הסברים קלים על בעלי החיים וכמובן ליטוף והאכלה של בעלי החיים השונים.

ימי הולדת עם בעלי חיים מתאימים להורים ולילדים המחפשים יום הולדת שונה, יום הולדת בסגנון השונה מליצן וקוסם, יום הולדת אשר משאיר רושם וחותם על האורחים. יחד עם זאת ילד אשר לא אוהב בעלי חיים ואפילו נרתע, מומלץ לבחור בתוכנית אשר תתאים לו ולא לאופנה.

מה יש בתוכנית של ימי הולדת עם בעלי חיים?
  • פינת איפור בקבלת פנים.
  • מפגש עם מספר בעלי חיים ממשפחות שונות   (כולל ליטופים ומופע)
  • משחקי הפעלה וחוויה מלווים בפרסים.
  • פינת יצירה לילדים- הכנת שלט לחדר.
  • פינת פיסול בבלונים- הכנת בלוני צורות לכל ילד, עפ"י בקשתו.
  • טקס יום הולדת- מלווה במוסיקה וריקודים.
  • חלוקת פרסים לכל המשתתפים.
יום הולדת עם בעלי חיים אורך כשעתיים, ובסיומו הילדים עוזבים מלאי חוויות והנאות.

אופי התוכנית מותאם למיקום החגיגה, ימי הולדת עם בעלי חיים ניתן לקיים במקומות סגורים, כגון בית, גן ילדים, משחקיה ואפשר לקיים את החגיגה במקומות פתוחים כגון חצר בית, פארק לאומי וכדו'.

לכל אירוע מגיע מפעיל מיומן ומוכשר להדרכת ימי הולדת עם בעלי חיים,  המדריך מגיע עם בעלי החיים, פרסים, בלונים, מוזיקת רקע ומשחקי הפעלה.

ימי הולדת עם בעלי חיים מומלצים מאד לאוהבי חיות, לילדי הגיל הרך ובעיקר כאשר מקיימים אירוע רב גילאי, התוכנית עם בעלי החיים מתאימה לכל גיל ולכן מאחדת את כולם.
 
 
  כל הזכויות שמורות לליטוף לטף, ת.ד 215 מושב גינתון - מיקוד 73110 - טלפון: 050-2523020  
צור קשר משרות פנויות עמוד הבית