ימי הולדת לילדיםסדנאותחוגיםאודות האתרליטוף לטף
  ימי הולדת עם תופים
ימי הולדת עם תופים – מעגל מתופפים
הפעלות מוסיקליות מתאימות לילדים במגוון רחב של גילאים, התוכנית בימי הולדת עם תופים מתאימה לילדים מגיל 6 ומעלה, ומאפשרת להורים גם לשתף ילדים ואורחים במגוון רחב של גילאים.

פעילות מוסיקלית בימי הולדת שונה מן ההפעלות הרגילות כגון קוסם/ליצן. שימוש בלהיטים עכשוויים מקפיץ את הקהל והאירוע הופך להיות חוויתי ובלתי נשכח.

ימי הולדת עם תופים ניתן לקיים במקומות סגורים כגון: בית, מתנ"ס, גן ילדים, משחקיה. וניתן לקיימה גם במקומות פתוחים כגון חצר בית. (הפעלה לא מתאימה לפארק) ניתן לפרוס מחצלות, מזרנים כמעגל מתופפים , או בשורות , הכל לפי המיקום ומספר הילדים שהוזמן.

לימי הולדת עם תופים אנו שולחים אליכם מדריך מיומן ומוכשר להפעלת האירוע, מדריכי ימי ההולדת המוסיקליים, בעלי רקע אישי וניסיון מוכח מתחום המוסיקה. כמו כן הם מוכשרים לעבודה עם הגיל הצעיר- ילדים.

תוכנית ימי ההולדת עם תופים, מזכירה את מופעי הרחוב  שהפכו להצלחה בניו יורק וגם בישראל , תיפוף על כלי פלסטיק /מתכת שונים יוצרים חוויה מוסיקלית שונה ומרגשת לעומת שימוש בכלי נגינה בנויים. אנו מביאים עמנו את כל הכלים הדרושים לקיום האירוע, לפי מספר הילדים שהוזמן.

במהלך יום ההולדת עם תופים, יושבים הילדים במעגל, ויוצרים מעגל מתופפים , לצלילי מוסיקה קצבית ועכשווית לומדים הילדים שימוש במונחים מוסיקליים, כאשר משלב לשלב המדריך משנה את המקצב ויוצר חוויה מוסיקלית בלתי נשכחת.

במהלך יום ההולדת עם תופים, אנו משלבים גם משחקי חוויה, חלוקת פרסים וכמובן עורכים טקס יום הולדת חגיגי ורעשני לכבוד בעל השמחה.

ימי הולדת עם תופים אורכים שעה וחצי, ניתן להוסיף למסיבה גם פינת יצירה, בה יוכלו הילדים ליצור כלים מוסיקליים מחומרים שונים (פלסטיק/ מתכות). אורך האירוע כולל יצירה הינו שעתיים. כמו כן בימי הולדת עם תופים אפשר גם להוסיף בלון אורז. המשמש ככלי מוסיקלי.

ימי הולדת עם תופים, בסגנון מעגל מתופפים , מומלצים מאד כאשר האירוע כולל מגוון ילדים מגילאים שונים, התיפוף, הישיבה במעגל, והמוסיקה מאחדת את כל הגילאים.
 
 
  כל הזכויות שמורות לליטוף לטף, ת.ד 215 מושב גינתון - מיקוד 73110 - טלפון: 050-2523020  
צור קשר משרות פנויות עמוד הבית