ימי הולדת לילדיםסדנאותחוגיםאודות האתרליטוף לטף
ימי הולדת לגיל הרך
ימי הולדת לגיל הרך – יום הולדת עם תיאטרון בובות
ימי הולדת לגיל הרך מתאימים לילדים בני שנה ועד גיל 4 . יום הולדת לילדי הגיל הרך חייב להיות מותאם לגיל הילדים ולמספר המשתתפים.

ילדים בני שנה ושנתיים אינם מסוגלים לשבת ולהיות מרוכזים לאורך זמן, לכן האירוע חייב להיות זורם ומגוון ,כך שהילדים ייחשפו להרבה גירויים.

לפני שלב הבירורים, חשוב לציין שילדים בגיל הרך לא תמיד רוצים לערוך חגיגת יום הולדת. ולכן חשוב להבהיר, כי ילד אשר מתנגד, או לא שותף לחוויה, רצוי להמתין שנה ולחגוג לו בשנה הבאה.

לכן חשוב לבחון האם הילד שלנו בשל  לחגיגת יום הולדת לגיל הרך , במידה וכן יש לגבש רשימה של מספר המוזמנים וטווח גילאי הילדים המוזמן, על מנת להתאים את האירוע הנכון ביותר לגיל הילדים.

לבחירתכם מגוון הצעות לימי הולדת לגיל הרך-
  • יום הולדת עם תאטרון בובות
  • יום הולדת עם בעלי חיים
כאשר ניתן לשלב בין שתי התוכניות והכל דרך תיאום הפרטים במעמד הזמנת האירוע.

להצלחת החגיגה אנו שולחים אליכם מדריך מיומן ומנוסה, אשר התמקצע בעבודה עם ילדים בגיל הרך (בעיקר בני השנה-שנתיים). ימי הולדת לגיל הרך מתקיימים ברוגע וקצב מיוחדים לגיל, אסור לשכוח כי הצלחת האירוע תלויה בכך שהילדים ייהנו ולכן צריך להתאים את התוכן והנושא לגילם.

אנו משלבים במהלך יום הולדת לגיל הרך מוסיקת רקע, המתאימה לחגיגה, פינות יצירה בהתאם לגיל הילדים, ופינת פיסול בבלונים ארוכים בצורות שונות של בעלי חיים. כאשר מקיימים במהלך יום ההולדת גם מופע תאטרון בובות , ניתן להתאים את היצירה לסוג המופע שהוזמן.

ימי הולדת לגיל הרך ניתן לקיים במקומות סגורים, כגון בית, משחקיה, גן ילדים וכמובן גם במקומות פתוחים , כגון חצר בית. בכל מיקום חשוב להכין מחצלות/שמיכות, על מנת להגדיר לילדים היכן המקום לשבת. (חלל גדול ולא מוגדר גורם לאיבוד תשומת הלב).

ימי הולדת לגיל הרך אורכים כשעה וחצי , התוכנית מגוונת ומאפשרת לכם ההורים לבחור את הפעילות המתאימה לילדכם, כגון יום הולדת עם תאטרון בובות או יום הולדת עם בע"ח. וכמובן שילוב פינות יצירה ופיסול בבלונים. 
 
 
  כל הזכויות שמורות לליטוף לטף, ת.ד 215 מושב גינתון - מיקוד 73110 - טלפון: 050-2523020  
צור קשר משרות פנויות עמוד הבית