ימי הולדת לילדיםסדנאותחוגיםאודות האתרליטוף לטף
  ימי הולדת לילדים
יום הולדת יש רק פעם בשנה, וצריך להיערך לחגיגה, כיצד נחגוג? יומולדת לילדים צריך להתאים לגיל הילדים המוזמנים, להתאים למיקום האירוע וכמובן לתקציב.

חברת ליטוף לטף מציעה מגוון רחב של יומולדת לילדים, תוך התאמה לגיל הילד החוגג, התאמה למספר הילדים המוזמנים, למיקום האירוע ועוד.

לחגיגת יום ההולדת מגיע מפעיל מיומן ומוכשר לעבודה עם ילדי הגיל הרך וילדים בוגרים ואפילו הורים וסבים. המדריך אחראי להפקת יום ההולדת , הן מבחינת הציוד הנלווה והן מבחינת התאמת תוכן ההפעלה לגיל הילדים החוגגים.

אנו משלבים במהלך יום ההולדת , משחקי חוויה, פינות יצירה, פיסול בבלונים והכל נעשה תוך תיאום מול ההורים החוגגים, על מנת שהפעילות תתאים לגיל הילדים ולמקום החגיגה.

יומולדת לילדים אורך כשעתיים, במהלך הפעילות ייהנו החוגגים מהפעלות מגוונות בהתאם לתוכנית שנבחרה, טקס יום הולדת וכמובן מוזיקת יום הולדת המתאימה לגיל החוגגים.

שלבים ראשונים בחיפוש רעיונות ליום הולדת לילדים:
  • לבדוק מי רוצה לערוך יום הולדת ההורה או הילד? חגיגת יומולדת לילדים, צריכה להתבצע בשיתוף מלא של שני הצדדים, אם הילד צעיר מדי כדאי לחכות לשנה הבאה.
  • בחירת המקום- אנו עורכים חגיגות גם במקומות סגורים כגון: בית, משחקיה, גן ילדים וגם במקומות פתוחים, חצר בית, פארק לאומי וכדו'.
  • התאמת התפריט לגיל הילדים, אין צורך בקנייה מסיבית של כל מחלקת הממתקים במרכול, עדיף להימנע מעומס, צלחת עמוסה בממתקים סופה על הרצפה, או בבטנו של כלב הבית שלנו....אפשר וכלכלי יותר להכין שולחן ממתקים וכל ילד בוחר ממתקים לפי טעמו. כך יש שליטה על כמויות המזון המוגשות.
    כמו כן רצוי להתאים את התפריט לגיל הילדים....לפרטים נוספים ניתן להתייעץ אתנו במעמד הזמנת האירוע.
  • התאמת התוכנית לגיל הילדים, לבחירתכם מבחר חגיגות יומולדת לילדים, תוכלו לבחור את התוכנית המתאימה לכם מבחינת גיל, מיקום ותקציב.
יומולדת לילדים עם בעלי חיים-
אנו מגיעים אליכם עם מספר בעלי חיים שונים ומשונים, מעניק לילדים חוויה של ליטופים והמון חיוכים, יום ההולדת כולל גם משחקי תחרות וחוויה, פינת יצירה, פיסול בבלונים ועוד.

יומולדת לילדים עם תופים – מעגל מתופפים
חוויה מוסיקלית, בסגנון מופעי הרחוב, תיפוף על כלי מוסיקה שונים היוצרים צלילים שונים ומיוחדים, יום ההולדת משלב בתוכו מוסיקה עכשווית ולהיטים המוכרים לילדים. ניתן להוסיף לחגיגה גם פינות יצירה ופיסול בבלונים, בהתאם לגיל הילדים.

יומולדת לילדים – לגיל הרך
בתכנון והפקת יום הולדת לילדי הגיל הרך יש להתחשב בגיל החוגג ובגיל הילדים המוזמן, אנו מתאימים הצגת תאטרון לגיל הילד, שילוב של מפגש עם בעל חיים ופינת פיסול בבלונים. בהתאם לאופי האירוע ומיקומו אנו מתאימים עבורכם את התוכן המתאים ביותר לילדי הגיל הרך, על מנת שהחוויה תתאים לגיל החוגגים. 
 
 
  כל הזכויות שמורות לליטוף לטף, ת.ד 215 מושב גינתון - מיקוד 73110 - טלפון: 050-2523020  
צור קשר משרות פנויות עמוד הבית