ימי הולדת לילדיםסדנאותחוגיםאודות האתרליטוף לטף

אודות
חברת ליטוף לטף הוקמה בשנת 2001 ע"י מירב ראו, בעלת ניסיון רב בהדרכה ובוגרת תואר BA למנהל עסקים.

תחילה עסקה החברה בחוגי בעלי חיים בלבד, עם הזמן, נוספו עוד ועוד תחומים כגון חוגי טבע, חוגי יצירה,הפעלות בימי הולדת וסדנאות מעודדות מיחזור.

הצלחת הפעילויות נובעת מתוך האהבה לילדים, אהבה לבעלי חיים, ורצון לשמור על איכות הסביבה וכמובן הניסיון הרב אשר נרכש במהלך שנות עבודותינו. שילוב בין המרכיבים אשר צוינו לעיל, הביא להצלחת חוג בעלי החיים בגני ילדים, והצלחת ההפעלות לימי הולדת לילדים במסגרות פרטיות.

כיום אנו מעסיקים את מיטב המדריכים ,אשר הוכשרו לעבודה עם בעלי חיים, תוך התמקצעות בהדרכה לילדי הגיל הרך. המדריכים פרוסים לפי אזורי מגורים, מנתניה בצפון ועד אשדוד בדרום, תוך כדי תיאום גיאוגרפי של אזור ההפעלה (בין אם מדובר בחוג או בהפעלה ליום הולדת ) נשלח אליכם מדריך מן האזור.

חברת ליטוף לטף עוסקת בהדרכות בגני ילדים באמצעות בעלי חיים, אופי ההדרכה דורש מאיתנו להעסיק את המדריכים הטובים ביותר, המוכשרים לעבודה עם הגיל הרך תוך מתן דגש לגיוון בתוכן ההפעלות הקיימות. אי לכך במשך השנים בנוסף לחוג בעלי חיים מקצועי וחוויתי, הוספנו גם ההפעלות לימי הולדת לילדים בשילוב של בעלי חיים או הפעלות ליום הולדת מוסיקלי- מעגל מתופפים.

חשוב להקפיד לקיים בהפעלה ליום הולדת מס' תנאים:
  1. התאמה של מזג אויר למיקום האירוע- לפי תנאי מזג האוויר התאמה של תוכן האירוע.
  2. התאמה של אורך הפעילות לגיל הילדים.
  3. מגוון רחב של הפעלות, כגון: שילוב של פינות יצירה, פיסול בבלונים, עריכת טקס יום הולדת. ככל שהפעילות תהיה מגוונת, הילדים לא ירגישו משועממים ועלולים להתפזר במרחב.
  4. התאמת אופי יום ההולדת לאופיו של הילד החוגג.
טיפים להורים המעוניינים לערוך הפעלה ליום הולדת לילדיהם?
א. להגיע להחלטה האם לבצע חגיגת יום הולדת לפני התייעצות עם הילד.
ב. לברר פרטים לגבי סוגי מפעילים וטווחי מחירים, כך תוכלו להציע לילדכם מפעילים המתאימים לכם הן מבחינת תוכן האירוע והן מבחינת התקציב.
ג. להתאים את האירוע לגיל המוזמנים ולא לגיל ההורים. לעיתים התערבות יתרה מצד ההורה עלולה להפריע למהלך הנכון של סדר התכנים בהפעלה.
ד. לזרום עם הילד שלכם, לעיתים מרוב התרגשות, ההכנות ביום האירוע הילד נבוך והמום מן החגיגה סביבו, ולכן אם הוא לא ירצה להשתתף בהתחלה, צריך לדעת להניח לו להסתגל לחגיגה.

בדפים הבאים תוכלו לקבל מידע על מגוון הפעלות ליום הולדת בהתאם לגיל הילדים תוכלו לבחור מתוך מגוון רעיונות פעילות המתאימה לילדכם. 

האתר שלנו עוצב ע"י הללי אלעזר. אנו מודים להללי מקרב לב על העיצוב, אשר מביע בצורה הטובה ביותר את אופי עבודתנו.
צור קשר משרות פנויות עמוד הבית
 
  כל הזכויות שמורות לליטוף לטף, ת.ד 215 מושב גינתון - מיקוד 73110 - טלפון: 050-2523020